XPC823ZT75B2T
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC8XX 75MHZ 256BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XPC823ZT75B2T
Αριθμός εξαρτήματος XPC823ZT75B2T Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC8XX 75MHZ 256BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4253 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-PBGA (23x23) Ταχύτητα 75MHz
Σειρά MPC8xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 256-BGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 95°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet 10 Mbps (1)
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής LCD, Video Λεπτομερής περιγραφή PowerPC Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 75MHz 256-PBGA (23x23)