SSL5031BDB1207UL
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος DEMO BD SSL5031 LED DVR 120V 9W
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SSL5031BDB1207UL Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή DEMO BD SSL5031 LED DVR 120V 9W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 1028 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 40V Τάση - Είσοδος 120VAC