SCIMX6X3EVK10ABR
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος I.MX 6 SERIES 32-BIT MPU ARM CO
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SCIMX6X3EVK10ABR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή I.MX 6 SERIES 32-BIT MPU ARM CO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5053 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Αλλα ονόματα 935315801518
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Λεπτομερής περιγραφή Microprocessor IC *
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SCIHP1350-6R8M
SCIHP1350-6R8M
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: FIXED IND 6.8UH 10A 19.8 MOHM