SCF5250CAG120R2
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SCF5250CAG120R2 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 6823 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LQFP (20x20)
Ταχύτητα 120MHz Σειρά SCF52xx
RAM Μέγεθος 128K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP
Αλλα ονόματα 935322799528 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 57
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V2 SCF52xx Microcontroller IC 32-Bit 120MHz ROMless 144-LQFP (20x20)