S9S12ZVL32F0CLF
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος MAGNIV 16-BIT MCU S12Z CORE 32
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S9S12ZVL32F0CLF Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή MAGNIV 16-BIT MCU S12Z CORE 32 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43262 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 5.5 V ~ 18 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-LQFP (7x7)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά S12 MagniV
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8) Περιφερειακά LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 48-LQFP
Αλλα ονόματα 935323812557 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 34
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
EEPROM Μέγεθος 128 x 8 Λεπτομερής περιγραφή S12Z S12 MagniV Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)