S9S12P32J0MLHR
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S9S12P32J0MLHR Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 24881 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.72 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-LQFP (10x10)
Ταχύτητα 32MHz Σειρά HCS12
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8) Περιφερειακά LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP
Αλλα ονόματα 935314198528 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 49
EEPROM Μέγεθος 4K x 8 Λεπτομερής περιγραφή HCS12 HCS12 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)