PZM2.4NBA,115
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 2.4V 220MW SMT3
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PZM2.4NBA,115
Αριθμός εξαρτήματος PZM2.4NBA,115 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή DIODE ZENER 2.4V 220MW SMT3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5093 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Απομόνωση 100 Ohm Τάσης - Ανάλυση SMT3; MPAK
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 220mW Πόλωση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Άλλα ονόματα 934055613115
PZM2.4NBA T/R
PZM2.4NBA T/R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PZM2.4NBA,115 Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 2.4V
Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 220mW ±6% Surface Mount SMT3; MPAK ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±6%
Διαμόρφωση δίοδος 50µA @ 1V Περιγραφή DIODE ZENER 2.4V 220MW SMT3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.1V @ 100mA