PSMN014-60LS,115
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 60V QFN3333
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PSMN014-60LS,115 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V QFN3333 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5623 pcs Φύλλο δεδομένων
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-DFN3333 (3.3x3.3)
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 10A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 65W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-VDFN Exposed Pad Αλλα ονόματα 568-5308-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1264pF @ 30V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 19.6nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V