PC8144EVT1000
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος DSP 1GHZ LOW TEMP 783BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PC8144EVT1000
Αριθμός εξαρτήματος PC8144EVT1000 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή DSP 1GHZ LOW TEMP 783BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4357 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 1.00V
Τύπος SC3400 Core Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 783-FCPBGA (29x29)
Σειρά StarCore Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 783-BFBGA, FCBGA Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 90°C (TJ)
On-Chip RAM 10.5MB Μη πτητική μνήμη External
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 1GHz Αριθμός μέρους βάσης PC8144