PBLS1504V,115
Επισκόπηση προϊόντος
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PBLS1504V,115
Αριθμός εξαρτήματος PBLS1504V,115 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4749 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 50V, 15V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 500µA, 10mA / 250mV @ 50mA, 500mA
transistor Τύπος 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-666
Σειρά - Αντίσταση - Βάση εκπομπού (R2) 22 kOhms
Αντίσταση - Βάση (R1) 22 kOhms Ισχύς - Max 300mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-563, SOT-666
Αλλα ονόματα 568-7223-2
PBLS1504V T/R
PBLS1504V T/R-ND
PBLS1504V,115-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Συχνότητα - Μετάβαση 280MHz Λεπτομερής περιγραφή Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP 50V, 15V 100mA, 500mA 280MHz 300mW Surface Mount SOT-666
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 5mA, 5V / 150 @ 100mA, 2V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1µA, 100nA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 100mA, 500mA Αριθμός μέρους βάσης PBLS1504