OM13484UL
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM13484UL
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος PCU9955 UFM LED DRVR DEMOBOARD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM13484UL
Αριθμός εξαρτήματος OM13484UL Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 1042 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος - Τάση - Είσοδος -
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος PCU9955 παρέχεται Περιεχόμενα Board(s)
Σειρά - Έξοδοι και Τύπος 16, Non-Isolated
Αλλα ονόματα 935302073598 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι -
Σχετικά προϊόντα
OM13491UL
OM13491UL
Περιγραφή: SURFACE MOUNT TO DIP EVALUATION
Σε απόθεμα: 4702 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: NVT4555BS SIM CARD LT/LDO HVQFN1
Σε απόθεμα: 743 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: PCU9956A DEMO BOARD
Σε απόθεμα: 680 pcs
Περιγραφή: UNIVERSAL 8-BIT GPIO DAUGHTER CA
OM1345E-R58
OM1345E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 130K OHM 1W 5% AXIAL