OM11064UL
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM11064UL
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος PTN3460 DP-LVDS DEMO BOARD
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 117 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 117 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM11064UL
Αριθμός εξαρτήματος OM11064UL Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 117 pcs Φύλλο δεδομένων
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος * Τύπος *
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά *
δευτεροβάθμια Χαρακτηριστικά - πρωτοβάθμια Χαρακτηριστικά -
Αλλα ονόματα 935299986598 Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία *
Ενσωματωμένος - Λεπτομερής περιγραφή Evaluation Board
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OM11057AUL
OM11057AUL
Περιγραφή: ADD-ONBOARD 2X8885 DIRECT SENSIN
Σε απόθεμα: 3965 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
OM11084,598
OM11084,598
Περιγραφή: EVAL BOARD FOR LPC1769
Σε απόθεμα: 248 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: KIT LCD TOUCH 5.7" FOR LPC2478
Σε απόθεμα: 208 pcs
Περιγραφή: EVAL BOARD FOR PCF8883
Σε απόθεμα: 4357 pcs
Περιγραφή: BOARD EVAL FOR SPI PCF85063
OM1105E-R58
OM1105E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 11 OHM 1W 5% AXIAL