N74F367D,623
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 16SO
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του N74F367D,623
Αριθμός εξαρτήματος N74F367D,623 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 16SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5113 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SO
Σειρά 74F Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τύπος εξόδου Push-Pull
Αλλα ονόματα 933756800623
N74F367D-T
N74F367D-T-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός Στοιχείων 2 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 2, 4 (Hex)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 15mA, 64mA Αριθμός μέρους βάσης 74F367