MSC8252SAG1000B
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 2X 1GHZ SC3850 783FCBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MSC8252SAG1000B Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DSP 2X 1GHZ SC3850 783FCBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4900 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 2.50V Τάσης - Πυρήνας 1.00V
Τύπος SC3850 Dual Core Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 783-FCPBGA (29x29)
Σειρά StarCore Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 783-BBGA, FCBGA Αλλα ονόματα 935319996557
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 105°C (TJ) On-Chip RAM 576kB
Μη πτητική μνήμη ROM (96 kB) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
διασύνδεση Ethernet, I²C, PCI, RGMII, Serial RapidIO, SGMII, SPI, UART/USART ρολόι Τιμή 1GHz