MSC8157SVT1000A
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 6-CORE DGTL 783FCBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MSC8157SVT1000A Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5522 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.0V, 1.5V, 2.5V Τάσης - Πυρήνας 1.00V
Τύπος SC3850 Six Core Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 783-FCPBGA (29x29)
Σειρά StarCore Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 783-BBGA, FCBGA Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 6.375MB Μη πτητική μνήμη ROM (96 kB)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 1GHz Αριθμός μέρους βάσης MSC8157