MSC8126TMP6400
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος DSP 16BIT 400MHZ MULTI 431FCBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MSC8126TMP6400 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή DSP 16BIT 400MHZ MULTI 431FCBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5945 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 1.20V
Τύπος SC140 Core Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 431-FCPBGA (20x20)
Σειρά StarCore Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 431-BFBGA, FCBGA Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 1.436MB Μη πτητική μνήμη External
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 400MHz Αριθμός μέρους βάσης MSC8126