MSC8101M1250F
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος DSP 16BIT 250MHZ CPM 332FCBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSC8101M1250F
Αριθμός εξαρτήματος MSC8101M1250F Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή DSP 16BIT 250MHZ CPM 332FCBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4979 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 1.60V
Τύπος SC140 Core Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 332-FCBGA (17x17)
Σειρά StarCore Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 332-BFBGA, FCBGA Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 512kB Μη πτητική μνήμη External
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 250MHz Αριθμός μέρους βάσης MSC8101