MSC7118VF1200
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος DSP 16BIT W/DDR CTRLR 400-MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSC7118VF1200
Αριθμός εξαρτήματος MSC7118VF1200 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4582 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 1.20V
Τύπος Fixed Point Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 400-MAPBGA (17x17)
Σειρά StarCore Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 400-LFBGA Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 464kB Μη πτητική μνήμη ROM (8 kB)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 300MHz Αριθμός μέρους βάσης MSC7118