MRFX1K80HR5
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος RF MOSFET LDMOS 65V NI-1230H-4S
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 298 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 298 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MRFX1K80HR5
Αριθμός εξαρτήματος MRFX1K80HR5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή RF MOSFET LDMOS 65V NI-1230H-4S Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 298 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 65V Τάση - Ονομαστική 182V
transistor Τύπος LDMOS (Dual) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-1230-4H
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 1800W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση NI-1230-4H
Αλλα ονόματα 568-13464
568-13464-ND
Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 24dB Συχνότητα 1.8MHz ~ 470MHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS (Dual) 65V 200mA 1.8MHz ~ 470MHz 24dB 1800W NI-1230-4H τρέχουσα Αξιολόγηση 10µA
Τρέχουσες - Test 200mA