MRFE6VS25LR5
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 133V 512MHZ NI360L
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MRFE6VS25LR5
Αριθμός εξαρτήματος MRFE6VS25LR5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 133V 512MHZ NI360L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1851 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 50V Τάση - Ονομαστική 133V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-360
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 25W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση NI-360
Αλλα ονόματα 935320096178
MRFE6VS25LR5-ND
MRFE6VS25LR5TR
Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 25.9dB
Συχνότητα 512MHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 50V 10mA 512MHz 25.9dB 25W NI-360
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 10mA