MRF8P20165WHSR3
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 2CH 65V 2.01GHZ NI780S4
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 948 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MRF8P20165WHSR3 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 2CH 65V 2.01GHZ NI780S4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 948 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS (Dual) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-780S-4
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 37W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση NI-780S-4
Αλλα ονόματα 935314475128 Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 14.8dB Συχνότητα 1.98GHz ~ 2.01GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS (Dual) 28V 550mA 1.98GHz ~ 2.01GHz 14.8dB 37W NI-780S-4 τρέχουσα Αξιολόγηση -
Τρέχουσες - Test 550mA Αριθμός μέρους βάσης MRF8P20165