MRF7S35120HSR3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 65V 3.5GHZ NI-780S
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MRF7S35120HSR3 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 65V 3.5GHZ NI-780S Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3973 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 32V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-780S
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 120W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση NI-780S
Θόρυβος Εικόνα - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 12dB
Συχνότητα 3.1GHz ~ 3.5GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 32V 150mA 3.1GHz ~ 3.5GHz 12dB 120W NI-780S
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 150mA