MRF7S18170HSR3
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 65V 1.81GHZ NI-880S
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MRF7S18170HSR3 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 65V 1.81GHZ NI-880S Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5558 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-880S
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 50W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση NI-880S
Θόρυβος Εικόνα - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 17.5dB
Συχνότητα 1.81GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 1.4A 1.81GHz 17.5dB 50W NI-880S
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 1.4A