MRF7S15100HSR3
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 65V 1.51GHZ NI780S
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 729 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 729 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MRF7S15100HSR3 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 65V 1.51GHZ NI780S Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 729 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-780S
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 23W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση NI-780S
Αλλα ονόματα 935317045128 Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 19.5dB Συχνότητα 1.51GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 600mA 1.51GHz 19.5dB 23W NI-780S τρέχουσα Αξιολόγηση -
Τρέχουσες - Test 600mA Αριθμός μέρους βάσης MRF7S15100