MRF6S21100HSR3
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 68V 2.17GHZ NI-780S
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MRF6S21100HSR3 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 68V 2.17GHZ NI-780S Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3986 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 68V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-780S
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 23W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση NI-780S
Θόρυβος Εικόνα - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 15.9dB
Συχνότητα 2.11GHz ~ 2.17GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 950mA 2.11GHz ~ 2.17GHz 15.9dB 23W NI-780S
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 950mA