MRF5S21150HSR3
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 65V 2.17GHZ NI-880S
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MRF5S21150HSR3 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 65V 2.17GHZ NI-880S Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4652 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-880S
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 33W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση NI-880S
Θόρυβος Εικόνα - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 12.5dB
Συχνότητα 2.11GHz ~ 2.17GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 1.3A 2.11GHz ~ 2.17GHz 12.5dB 33W NI-880S
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 1.3A