MRF085HR5
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MRF085HR5
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος RF MOSFET LDMOS 50V NI-650H-4L
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 598 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 598 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MRF085HR5
Αριθμός εξαρτήματος MRF085HR5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή RF MOSFET LDMOS 50V NI-650H-4L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 598 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 50V Τάση - Ονομαστική 133V
transistor Τύπος LDMOS (Dual) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-650H-4L
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 85W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση NI-650H-4L
Αλλα ονόματα 568-13463-2
Θόρυβος Εικόνα -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 25.6dB
Συχνότητα 1.8MHz ~ 1.215GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS (Dual) 50V 100mA 1.8MHz ~ 1.215GHz 25.6dB 85W NI-650H-4L
τρέχουσα Αξιολόγηση 7µA Τρέχουσες - Test 100mA