MPX2100GVP
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος SENSOR PRESSURE COMP 4-PIN
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPX2100GVP
Αριθμός εξαρτήματος MPX2100GVP Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5228 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 16 V Στυλ λήξης PCB
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά MPX2100
Τύπος πίεσης Vented Gauge Στυλ θύρας Barbed
Port Μέγεθος Male - 0.19" (4.93mm) Tube Συσκευασία / υπόθεση 4-SIP Module
Τύπος εξόδου Wheatstone Bridge Παραγωγή 0 mV ~ 40 mV (10V)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Πίεση λειτουργίας 14.5 PSI (100 kPa)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη πίεση 58.02 PSI (400 kPa)
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Vented Gauge Male - 0.19" (4.93mm) Tube 0 mV ~ 40 mV (10V) 4-SIP Module Ακρίβεια -