MPC860DPCZQ50D4
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
44 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPC860DPCZQ50D4 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1229 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 357-PBGA (25x25) Ταχύτητα 50MHz
Αλλα ονόματα 935321143557 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 95°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet 10 Mbps (2), 10/100 Mbps (1) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 357-PBGA (25x25) core επεξεργαστή MPC8xx