MPC860DEVR66D4
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPC860DEVR66D4 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5021 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 357-PBGA (25x25) Ταχύτητα 66MHz
Αλλα ονόματα 935319208557 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 95°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet 10 Mbps (2) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25) core επεξεργαστή MPC8xx