MPC850DEVR80BU
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPC850DEVR80BU Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5933 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-PBGA (23x23) Ταχύτητα 80MHz
Αλλα ονόματα 935324106557 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 95°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet 10 Mbps (1) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 80MHz 256-PBGA (23x23) core επεξεργαστή MPC8xx