MPC755CRX400LE
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC7XX 400MHZ 360FCCBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPC755CRX400LE Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC7XX 400MHZ 360FCCBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4233 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 360-CBGA (25x25) Ταχύτητα 400MHz
Σειρά MPC7xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 360-BCBGA, FCCBGA
Αλλα ονόματα 935325282157 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 360-CBGA (25x25) core επεξεργαστή PowerPC