MPC755BRX350LE
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC7XX 350MHZ 360FCCBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPC755BRX350LE Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC7XX 350MHZ 360FCCBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5630 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 360-CBGA (25x25) Ταχύτητα 350MHz
Σειρά MPC7xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 360-BCBGA, FCCBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 105°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 360-CBGA (25x25)