MPC603RRX266TC
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC6XX 266MHZ 255FCCBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPC603RRX266TC Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC6XX 266MHZ 255FCCBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5706 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 255-FCCBGA (21x21) Ταχύτητα 266MHz
Σειρά MPC6xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 255-BCBGA Exposed Pad
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή PowerPC 603e Microprocessor IC MPC6xx 1 Core, 32-Bit 266MHz 255-FCCBGA (21x21)