MPC5200VR400BR2
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPC5200VR400BR2 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5413 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 272-PBGA (27x27) Ταχύτητα 400MHz
Σειρά MPC52xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DDR, SDRAM
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 272-BBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet 10/100 Mbps (1)
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή PowerPC e300 Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 272-PBGA (27x27)