MMC2107CFCAG33
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MMC2107CFCAG33 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4641 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LQFP (20x20)
Ταχύτητα 33MHz Σειρά MCore
RAM Μέγεθος 8K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 128KB (128K x 8) Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 72 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή M210 MCore Microcontroller IC 32-Bit 33MHz 128KB (128K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b