MKL36Z64VLL4
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MKL36Z64VLL4
Αριθμός εξαρτήματος MKL36Z64VLL4 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 25947 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.71 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-LQFP (14x14)
Ταχύτητα 48MHz Σειρά Kinetis KL3
RAM Μέγεθος 8K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP
Αλλα ονόματα 935314886557 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 84
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M0+ Kinetis KL3 Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)