MCZ33902EF
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC HI SPEED TRANSCEIVER 14-SOIC
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCZ33902EF
Αριθμός εξαρτήματος MCZ33902EF Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4769 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-SO
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount