MCZ33390EF
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC TXRX SERIAL LINK 8-SOIC
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCZ33390EF
Αριθμός εξαρτήματος MCZ33390EF Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4829 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 9 V ~ 16 V Τύπος Transceiver
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Υστέρηση δέκτη 200mV Πρωτόκολλο J1850
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Οδηγοί / Δέκτες 1/1