MCIMX7D2DVK12SC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος I.MX 7D 1.2 GHZ 12X12 MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCIMX7D2DVK12SC Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή I.MX 7D 1.2 GHZ 12X12 MAPBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6460 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (1), USB 2.0 OTG + PHY (2)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 488-FBGA (12x12) Ταχύτητα 1.2GHz
Σειρά i.MX7D Χαρακτηριστικά ασφαλείας A-HAB, ARM TZ, CAAM, CSU, SJC, SNVS
SATA - Ελεγκτές RAM LPDDR2, LPDDR3, DDR3, DDR3L
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 488-TFBGA
Αλλα ονόματα 568-13375
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 85°C (TJ)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 2 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet 10/100/1000 Mbps (2)
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής Keypad, LCD, MIPI Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4 Microprocessor IC i.MX7D 2 Core, 32-Bit 1.2GHz 488-FBGA (12x12)