MCIMX6S5DVM10ABR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU I.MX6S 1.0GHZ 624MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCIMX6S5DVM10ABR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU I.MX6S 1.0GHZ 624MAPBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4277 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (4)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 624-MAPBGA (21x21) Ταχύτητα 1.0GHz
SATA - Ελεγκτές RAM LPDDR2, LVDDR3, DDR3
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 624-LFBGA
Αλλα ονόματα 935311117518 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 95°C (TJ)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών Yes
Ethernet 10/100/1000 Mbps (1) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής Keypad, LCD
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-A9 Microprocessor IC i.MX6S 1 Core, 32-Bit 1.0GHz 624-MAPBGA (21x21) core επεξεργαστή ARM® Cortex®-A9