MCIMX6L3EVN10AB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU I.MX6SL 1.0GHZ 432MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
160 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCIMX6L3EVN10AB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU I.MX6SL 1.0GHZ 432MAPBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5224 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.2V, 1.8V, 3.0V USB USB 2.0 + PHY (3)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 432-MAPBGA (13x13) Ταχύτητα 1.0GHz
SATA - Ελεγκτές RAM LPDDR2, LVDDR3, DDR3
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 432-TFBGA
Αλλα ονόματα 935317907557 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών Yes
Ethernet 10/100 Mbps (1) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής Keypad, LCD
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-A9 Microprocessor IC i.MX6SL 1 Core, 32-Bit 1.0GHz 432-MAPBGA (13x13) core επεξεργαστή ARM® Cortex®-A9