MCIMX6D6AVT10AD
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU I.MX6D 1.0GHZ 624FCBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCIMX6D6AVT10AD Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU I.MX6D 1.0GHZ 624FCBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1678 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (4)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 624-FCBGA (21x21) Ταχύτητα 1.0GHz
SATA SATA 3Gbps (1) Ελεγκτές RAM LPDDR2, LVDDR3, DDR3
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 624-FBGA, FCBGA
Αλλα ονόματα 935315187557 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 2 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Επιτάχυνση γραφικών Yes Ethernet 10/100/1000 Mbps (1)
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής Keypad, LCD Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-A9 Microprocessor IC i.MX6D 2 Core, 32-Bit 1.0GHz 624-FCBGA (21x21)