MCIMX27LMOP4A
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU I.MX27 400MHZ 473MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
420 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCIMX27LMOP4A
Αριθμός εξαρτήματος MCIMX27LMOP4A Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU I.MX27 400MHZ 473MAPBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7419 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 2.0V, 2.5V, 2.7V, 3.0V USB USB 2.0 + PHY (3)
Ταχύτητα 400MHz Σειρά i.MX27
Ελεγκτές RAM DDR Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 473-LFBGA Αλλα ονόματα 935315014557
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit