MCF54450ACVM180
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος MCF5445X 32-BIT MPU COLDFIRE V4
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
450 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCF54450ACVM180 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή MCF5445X 32-BIT MPU COLDFIRE V4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7142 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-MAPBGA
Ταχύτητα 180MHz Σειρά MCF5445x
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά DMA, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 256-LBGA
Αλλα ονόματα 935321359557 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 132
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V4 MCF5445x Microcontroller IC 32-Bit 180MHz ROMless 256-MAPBGA Μετατροπείς δεδομένων -