MCF5275LCVM133
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCF5275LCVM133 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4104 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 196-MAPBGA (15x15)
Ταχύτητα 133MHz Σειρά MCF527x
RAM Μέγεθος 64K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά DMA, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 196-LBGA
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 61 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 133MHz ROMless 196-MAPBGA (15x15) Μετατροπείς δεδομένων -