MCF5234CVM150J
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCF5234CVM150J Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5535 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-MAPBGA
Ταχύτητα 150MHz Σειρά MCF523x
RAM Μέγεθος 64K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά DMA, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 256-LBGA
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 97 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V2 MCF523x Microcontroller IC 32-Bit 150MHz ROMless 256-MAPBGA Μετατροπείς δεδομένων -