MCF52268AG80
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCF52268AG80
Αριθμός εξαρτήματος MCF52268AG80 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4225 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LQFP (20x20)
Ταχύτητα 80MHz Σειρά -
RAM Μέγεθος 64K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 512KB (512K x 8) Περιφερειακά DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 96 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V2 - Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x12b