MCF52223CAF80
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCF52223CAF80
Αριθμός εξαρτήματος MCF52223CAF80 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 9149 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-LQFP (14x14)
Ταχύτητα 80MHz Σειρά MCF5222x
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 256KB (256K x 8) Περιφερειακά DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP
Αλλα ονόματα 935309491557 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 56
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V2 MCF5222x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x12b