MCF52211CVM66J
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 128KB FLASH 81BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCF52211CVM66J Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5543 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 81-MAPBGA (10x10)
Ταχύτητα 66MHz Σειρά MCF5221x
RAM Μέγεθος 16K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 128KB (128K x 8) Περιφερειακά DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 81-LBGA
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 55 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V2 MCF5221x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 128KB (128K x 8) FLASH 81-MAPBGA (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x12b